California fitness FORUM
Dobrodošli, Gost
Prosimo Prijava ali Registracija.    Ste izgubili geslo?
Pojdi na dno Objavi odgovor Priljubljenih: 0
TEMA: Odg:SLOVENIAN OPEN 2019
#3718
Dusko (Moderator)
Moderator
Objav: 3381
graph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Spol: Moški Lokacija: Ljubljana
Odg:SLOVENIAN OPEN 2019 pred 4 Mesecev, 3 Tednov Karma: 5  
SLOVENIAN OPEN 2019
 
Prijavi moderatorju   Zabeleženo Zabeleženo  
 
PERSONAL TRAINER - IBFF
FITNESS AND BODYBUILDING TRAINER - IBFF
  Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
#3719
Dusko (Moderator)
Moderator
Objav: 3381
graph
Uporabnik trenutno ni prijavljen Kliknite tu za ogled profila tega uporabnika
Spol: Moški Lokacija: Ljubljana
Odg:SLOVENIAN OPEN 2019 pred 4 Mesecev, 3 Tednov Karma: 5  
OFFICIAL RESULTS SLOVENIAN OPEN 2019

JUNIORS:

1.place – DANIEL ZUPANIĆ (Croatia)

2.place – LEON FABČIČ FLIS (Slovenia)

3.place – ALEKSANDAR IVANOVIĆ (Serbia)

4.place – PRIMOŽ ROVTAR (Slovenia)



MASTERS OVER 40:

1.place – LUCA SAVORANI (Italy)

2.place – SIMONE VICENZINO (Italy)

3.place – FRANCESCO FRANCESCHETTO (Italy)

4.place – IGOR KOLUDER (BIH)



MASTERS OVER 50:

1.place – PIERPAOLO MELIS (Italy)

2.place – DUŠAN DJOGIĆ (Slovenia)



MASTERS OVER 60:

1.place – PIERPAOLO MELIS (Italy)



MR. BB HEAVYWEIGHT (OVER 90 KG):

1.place – SIMONE VICENZINO (Italy)

2.place – JOŽE VINCETIČ (Slovenia)

3.place – DUŠAN DJOGIĆ (Slovenia)



MR. BB LIGHT HEAVYWEIGHT (UP TO 90 KG):

1.place – DAVID BERKE (Slovenia)

2.place – DANIEL ZUPANIĆ (Croatia)

3.place – LEON FABČIČ FLIS (Slovenia)

4.place – MARKO FRANKO (Slovenia)



MR. BB MIDDLEWEIGHT (UP TO 80 KG):

1.place – PAOLO MATTEO DINICE (Italy)

2.place – ALEKSANDAR STARČEVIĆ (Slovenia)

3.place – IGOR KOLUDER (BIH)



MR. ATHLETIC SMALL:

1.place – FRANCESCO FRANCESCHETTO (Italy)



MR. ATHLETIC TALL:

1.place – ROBERT OKOVIČ (Slovenia)

2.place – MARKO FRANKO (Slovenia)

MR. FITNESS MODEL:

1.place – BENAID PECO (BIH)



MR. FITNESS SMALL:

1.place – PRIMOŽ ROVTAR (Slovenia)

2.place – HAJDER OPARDIJA (BIH)



MR. FITNESS TALL:

1.place – ALEKSANDAR IVANOVIĆ (Serbia)



MR. PHYSIQUE OVER 40:

1.place – IGOR KOLUDER (BIH)

2.place – ROBERT OKOVIČ (Slovenia)

3.place – FRANCESCO FRANCESCHETTO (Italy)



MR. PHYSIQUE SMALL:

1.place – ALEKSANDAR STARČEVIĆ (Slovenia)

2.place – HAJDER OPARDIJA (BIH)

3.place – FRANCESCO FRANCESCHETTO (Italy)



MR. PHYSIQUE TALL:

1.place – TAREK TATOR (Israel)

2.place – DANIEL ZUPANIĆ (Croatia)

3.place – MITJA PETAN (Slovenia)

4.place – ROBERT OKOVIČ (Slovenia)



MS. FIGURE:

1.place – ELMA ŠKALJIĆ (BIH)

2.place – ŠEJLA ZARUBICA (Serbia)

3.place – GIUSI SPALLETTA (Italy)

4.place – JANA KORADEJ (Slovenia)

5.place – PATRIZIA BARNI (Italy)

6.place – MIRTA MATULIĆ (Croatia)

7.place – MAJDA RAMIĆ (BIH)



MS. FITNESS MODEL OVER 35:

1.place – OLGA LISTAPADAVA (Belarus)

2.place – LJUBICA ŠEKULARAC (Montenegro)

3.place – GABRIELA ZAFIROVA (Macedonia)

4.place – KRISTINA TOFEVSKA (Macedonia)

5.place – ZORANA MITROVIĆ Serbia)

6.place – GIADA MARTINA (Italy)



MS. FITNESS MODEL SMALL:

1.place – ISIDORA ČARAPINA (BIH)

2.place – MIRTA MATULIĆ (Croatia)

3.place – KRISTINA TOFEVSKA (Macedonia)

4.place – GIADA MARTINA (Italy)



MS. FITNESS OVER 40:

1.place – LJUBICA ŠEKULARAC (Montenegro)

2.place – PATRIZIA BARNI (Italy)

3.place – GABRIELA ZAFIROVA (Macedonia)



MS. FITNESS:

1.place – GIUSI SPALLETTA (Italy)

2.place – MIRTA MATULIĆ (Croatia)



MS. SPORT MODEL:

1.place – CLAUDIA IZZI (Italy)

2.place – GABRIELA ZAFIROVA (Macedonia)

3.place – KRISTINA TOFEVSKA (Macedonia)

4.place – EVA SILVIJA NOVAK (Slovenia)

5.place – OLGA LISTAPADAVA (Belarus)

6.place – NIKA BOŽINOVIČ (Slovenia)

7.place – NIKA DOLINŠEK (Slovenia)

8.place – SAMANTHA ZANELLA (Italy)





BEST ATHLETE OVER 40:

1.place – LJUBICA ŠEKULARAC (Montenegro)



BEST ATHLETE OVER 50:

1.place – ZORANA MITROVIĆ (Serbia)







IBFF OVER ALL MEN ATHLETIC/FITNESS:



ALEKSANDAR STARČEVIĆ (Slovenia)



IBFF OVER ALL MEN BODYBUILDING:



LUCA SAVORANI (Italy)



IBFF OVER ALL WOMEN:



OLGA LISTAPADAVA (Belarus)





IBFF PRO SLOVENIA OPEN 2019:



1.place – MATTEO LENCI (Italy)

2.place – TOŠE ZAFIROV (Macedonia)

3.place – NICOLA SAETTA (Italy)
 
Prijavi moderatorju   Zabeleženo Zabeleženo  
 
PERSONAL TRAINER - IBFF
FITNESS AND BODYBUILDING TRAINER - IBFF
  Administrator je onemogočil pisanje neprijavljenim uporabnikom.
Pojdi na vrh Objavi odgovor
Avtorji strani Statistika obiskov Webmail Copyright© 2008 Califoria Fitness - Vse pravice pridržane